Biz Kimiz ve Neleri Sunuyoruz

Datafark Danışmanlık ve Bilişim AŞ’de, uzman ekiplerimizle ve engin tecrübemizle küresel rekabeti hedefleyen dinamik kurumlara kaliteli çözümler ve hizmetler sunmaktan gurur duyuyoruz. Yalın teknoloji çözümleriyle iş dünyasının büyüme ve kâr hedeflerini destekliyoruz.

 

İş hedefleri ve teknoloji arasındaki boşluğu kapatan çözümlerimiz, önde gelen şirketler için gerçek iş değeri yaratmaya odaklanmaktadır.

 

Firmalara dünya çapında sunulan marka ve platform bağımsız çözümler, dönüşümün gerçek potansiyelini yansıtmaktadır; Varlık yönetiminden kurumsal veri yönetimine, akıllı altyapılardan akıllı işletme yönetimine, yalın dönüşümü yolculuğunun iyileştirilmesine yalın iş ve yalın teknoloji arasındaki mesafeyi azaltarak katkıda bulunuyor.

Kanıtlanmış geçmiş performansımız her tür organizasyon için değer yaratma sürecini hızlandırmamızı sağlıyor; Datafark olarak, müşterilerimizi yaptığımız her işin merkezinde tutuyoruz.

Temel Değerlerimiz

Kurum kültürümüzün özünü oluşturarak şekillendiren Datafark’ın temel değerleri; hepimizi bir ekip olarak birarada tutmaya hizmet eder.

Ortak değerlerimiz, dünyanın dört bir yanındaki farklı insanlar, kültürler ve kurumlar genelinde, davranışlarımıza tutarlı bir şekilde yön vermemize yardımcı olur.

Müşteri odaklılık, takım ruhu, profesyonellik, yeni gelişmelere öncülük etmek, araştırmacı ve takipçi olmak, güvenilirlik, çalışanına değer verme, sonuç odaklılık, kalite, sorumluluk ve dürüstlük değerlerimiz kurulduğumuz günden beri, Datafark ruhunun bir parçası olmuştur.

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

Size en yakın ofisimizi ziyaret edebilir veya Online mesaj atarak iletişim kurabilirsiniz.

Operasyonumuzda ihtiyaç duyduğumuz araçları ayrı ayrı yazılım ve uygulamalarla çözmeye çalışıyorduk. Ancak Datafark ile tüm ihtiyaçlarımızı tek bir platform ve yazılım aracılığıyla yönetebileceğimizi gördük.

Canan Karaca
Genel Müdürü, Arcade Systems

İhtiyanız Olan Şey Kaliteli Bir Danışmanlık Hizmeti mi?