İş Ortaklarımız

Stratejik Eğitim ve Danışmanlık

SED olarak, hangi sektörde faaliyet gösterirse göstersin tüm firmaların, eğitimli yöneticilere ve uzun ömürlü yaşam hakkına sahip olması gerektiğine inanıyoruz.

daha fazla oku
CPM Yazılım

1989 yılında kurulan CPM Yazılım, 30 yılı aşkın deneyimi, nitelikli insan kaynağı ve binlerce müşterisi ile Türkiye’nin köklü ve kurumsal bilişim şirketlerinden biridir.

daha fazla oku
Tableau İş Zekası

Birçok kurum tarafından Veri Analizi ve Veri Görselleştirme alanında kullanılmakta olan Tableau, kullanıcı dostu arayüzü ile, kısa sürede veri setinizi bir görsel şölene dönüştürüyor.

daha fazla oku
NSL Savunma ve Bilişim AŞ

NSL Savunma ve Bilişim AŞ olarak hayata geçirdiğimiz çeşitli sektörlerde bir çok projemiz mevcuttur. Bu sektörler; gıda, temizlik, hırdavat, yazılım, bilişim, makine olmak üzere pek çok alana yayılmıştır.

daha fazla oku
Woocommerce E-Commerce

Bir web sitesine ihtiyacınız var fakat nereden başlayacağınızı mı bilmiyorsunuz? Doğru yerdesiniz. E-Ticaret, Kurumsal, Haber veya blog sitesi fark etmez… Her bir konu için ayrı ayrı web site tasarlayabiliyoruz.

daha fazla oku
Qlik Sense İş Zekası

Bir analiz aracı düşünün ki, şirketteki her profildeki kullanıcı kendi raporlarını hazırlayabilsin ve dinamik kokpitler ile çok büyük veri kümelerindeki gizli kalmış bilgiye ulaşabilsin. Artık Qlik Sense ile bu mümkün.

daha fazla oku

İhtiyanız Olan Şey Kaliteli Bir Danışmanlık Hizmeti mi?