CRM

Datafark CRM Platformu, yeni nesil bir müşteri yönetimi aracıdır. Marka iletişimi ve memnuniyeti yaratma adına müşteri aramaları, talepleri, onayları, itirazları, aradıkları iletişim tercihleri ​​ve numaraları gibi tüm kayıtlar sistem tarafından toplanarak belirli işlemler için bilgi gizliliğine uygun olarak kullanılır.

Datafark’ın CRM Platformu, markalara çeşitli organizasyonel birimlerde yardımcı olur ve böylece sadece müşteri hizmetleri ve satış departmanları değil; aynı zamanda pazarlama, iş geliştirme ve işe alma departmanları da mükemmel bir iş sürecini yönetmek için CRM Platformu’ndan yararlanır.

Datafark CRM Platformu ile tüm müşteri bilgilerini tek bir yerde saklayabilir, mevcut verileri kullanarak satış fırsatlarını belirleyebilir ve pazarlama kampanyalarını yönetebilirsiniz. Verilere kolay erişim sayesinde tüm iş ortakları farklı süreçlerde senkronize olarak çalışabilir ve bu da üretkenliği arttırır.

Tüm müşteri veri saklama süreçleri, GDPR & KVKK (Kişisel Verilerin Korunması Kanunu) ve diğer yerel düzenlemelere uygun olarak yürütülür.

Hemen Ücretsiz Denemeye başlayabilirsiniz.