Etkinlik

Etkinlik Takvimi

checklist

E-Ticarete Giriş Eğitimi

E-Ticarete Giriş eğitimi. 5 Gün 5 Eğitim Hangi Ürünü Satacağınızı Bilmiyor musunuz?, Alan Adınızı ve Şirket Adınızı Belirleyin, Şirket Kurulumunu, E-ticaret Altyapınızı Seçin ve benzeri bir çok altın bilgileri alacağınız eğitimimizi kaçırmayın!

bullhorn

E-ticarette Reklam Stratejisi Eğitimi

5 Gün boyunca 5 farklı Eğitim. E-Ticaret ekosisteminde var olan rekabet ortamından dolayı, rakiplerinizin önünde olmanın ve kazançlarınızı katlamanın yollarını göstereceğimiz Reklam Stratejisi eğitimini kaçırmayın! E-Ticaret’te rakiplerinizi geride bırakın!

hesapmütafakatı

E-ticarette Hukuk Eğitimi

E-Ticaret Hukuk Eğitimi 5 Gün 5 Eğitim. E-ticaret hukuku diğer adıyla elektronik ticaret kanunu, yeni e ticaret kanunu, e ticaret mevzuatı, e ticaret yönetmeliği, e ticaret kanunu yönetmeliği vb; özetle eticaret hukuku hakkında herşey bu eğitimde kaçırmayın!

favicon

Datafark Detaylı Panel Eğitimi

Datafark Detaylı Panel Eğitimi. 5 Gün 5 Eğitim Datafark Pazaryeri Entegrasyon yazılımında yer alan; Pazaryeri mağazalarınıza ürün ekleme, ürün güncelleme, muhasebe, finans, stok yönetimi, gibi bir çok özelliğin yer aldığı yazılım eğitimimizi kaçırmayın!

Alışveriş sepeti

Giriş yap

Henüz hesap yok mu?

Web sitemizdeki deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Bu web sitesine göz atarak, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Aradığınız ürünleri görmek için yazmaya başlayın.
Ana Sayfa
Dükkan
Size nasıl yardımcı olabiliriz?