Gelişmiş Stok Yönetimi

Uyumluluk

Datafark’ın eşsiz stok yönetim seçenekleri ile ürünlerinizi farklı şekillerde konumlandırabilirsiniz . Fakat her durumda stok takibini en sağlıklı şekliyle gerçekleştirirsiniz. Örneğin; uyumluluk özelliğimiz ile aynı ürünü farklı ilan başlıkları ile satışa açabilir, ana stok kartına  bağlı olarak stok takibini yapabilirsiniz. Özellikle birden çok marka ve modele uyum sağlayan ürün portföyüne sahip ; oto yedek parça , telefon aksesuarı gibi kategorilerde ’ uyumlu ürün ‘ özelliğimiz pazaryerlerindeki stok yapınıza çeşitlilik ve satışlarınıza hız kazandıracaktır.

Hemen keşfetmek için DEMO başvurusu yapabilirsiniz.

Stok Çarpanı

Stok Çarpanı özelliği nedir? Aynı stok kartına bağlı olarak ürünü çoklu alıma açma özelliğidir. Çoklu alımı avantajlı sunmak için fiyatını özelinde değiştirebilir böylece müşterilerinizi daha fazla ürün satın almaya yönlendirebilirsiniz. Satışlarınızı adet bazında arttırarak stok devir hızınızı arttırabilirsiniz.

Bundle

 

Satın alma kararını doğrudan etkileyen bundle ürünler sayesinde stok fazlasından kurtulabilir ve ürünleri müşterilerinizin gözünde daha çekici hale getirerek kombo satışlar yapabilirsiniz.

Alışveriş sepeti

Giriş yap

Henüz hesap yok mu?

Web sitemizdeki deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Bu web sitesine göz atarak, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Aradığınız ürünleri görmek için yazmaya başlayın.
Ana Sayfa
Dükkan
Size nasıl yardımcı olabiliriz?