Hakkımızda

Biz Kimiz ?
Datafark, alanında uzun yıllar tecrübe edinmiş, sektörün lider isimleri ile çalışma fırsatı yakalamış, e-ticaretin bütün handikaplarını bilen ve e-ticaretle büyüyen, e- ticaretin bütün eksiklerini ön görerek çözümler geliştiren, sürekli gelişime açık, yaratıcı, disiplinli, planlı, güler yüzlü insanlardan oluşmaktadır. Tek bir plan üzerinden asla ilerlemeyen Datafark ekibi için, bütün risk faktörleri hesaplanarak oluşturulan A’dan Z’ye planlamalar en önemli iş prensipleri arasında yer alır. Böylece ani gelişen durumlara karşı her zaman hazırlıklı olan markanız, donanımlı bir ekiple yola çıkmanın güvenini yaşar!

Markaların ihtiyacı olan strateji ve planlamaları belirleyen, umut satmayan, emeği ve başarıyı önemseyen, zirveye giden yolda adımları sağlam atan Datafark, iş tecrübesi en az 5, en fazla 30 yıldan oluşan ekibi ile bütün birikimlerini sizlerle paylaşmak, size ihtiyacınız olan tüm çözümleri sunmak için e-ticarete yön veren vizyonuyla, sürekli kendini geliştiren misyonuyla zirveyi ve zirveye tutunmayı vaat ediyor!

Datafark, 15 yıllık sektör tecrübesiyle geleceğin şirketlerini Dünya sınırlarına kazandırmaya geliyor. Markalaşma sürecinde trendleri nefes mesafesiyle takip eden Datafark, markanızın tüm ihtiyaçlarını sistematik çalışması ve dinamik, akademik kadrosuyla siz değerli müşterilerine sunar. Sektördeki diğer kuruluşların aksine birlikte kazanmayı gaye edinir.

İşimizi Seviyoruz

Datafark olarak, günden güne gelişen teknolojinin beklentilerimize, sorunlarımıza cevap veren akıllı yönlerini kullanarak başarıya koşmaktan haz alıyoruz. Mevcut sorunları görmezden gelerek, deyim yerindeyse engelleri hiçe saymak yerine her bir adımda planlamalar, analizler, çözümler geliştirerek başarıya en kısa yoldan ve güvenle ilerlemenize yardımcı oluyoruz.
Başarınızın alt yapısını sağlamlaştırarak, markalaşma yolundaki tüm taleplerinize en hızlı şekilde çözümler üretmek için sizinle aynı safta yıllarca edindiğimiz güvenilir tecrübemizle yürüyoruz.

Tecrübeli Ekip

Yola yolu bilenlerle çıkmanın konforunu yaşatıyoruz. Alanında uzman, yenilikçi, araştırmayı seven ve markanızı kendi markası gibi benimseyip markanıza değer katacak projeler üreten bir ekiple çalışıyoruz.

Datafark olarak, iş yapma biçimlerinizi günümüzün bilgi ve iletişim teknolojilerinden yararlanarak yeniliyor, bilişim projelerinizi birlikte hayata geçirerek dijital dönüşümünüzü gerçekleştiriyoruz. İhtiyacınız olan her an yanınızdayız!

Alışveriş sepeti

Giriş yap

Henüz hesap yok mu?

Web sitemizdeki deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Bu web sitesine göz atarak, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Aradığınız ürünleri görmek için yazmaya başlayın.
Ana Sayfa
Dükkan
Size nasıl yardımcı olabiliriz?