ŞİRKETİNİZİ, HAYALLERİNİZİN ÖTESİNE, ZİRVEYE KONUMLANDIRMAK İÇİN,

BURADAYIZ!

Datafark olarak, 15 yıllık saha tecrübemizle, Kayseri’de. ve İstanbul. hizmet ve projelerimizi siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz!
Biz uçtan uca çözümlerimizle şirketinize değer katarken, siz şirketinizin yükseliş ini seyredin!

Biz Kimiz ?

Datafark, Sistem Mühendisi olan kurucusu önderliğinde ve alanında uzman mühendislerden oluşan kadrosuyla dijital dünyaya üç ana başlıkta danışmanlık ve hizmet üreten savunma ve bilişim markasıdır. E-ticaret alanında hizmet sunduğu markalarla, SED, CPM, TABLEAU çözüm ortaklığında mevcut markaları ileri taşımayı, kuruluş aşamasında olan markaları ise dijital pazarlamada zirveye konumlandırmayı vaat ediyor. Kurumsal Yönetim, Süreç Yönetimi, Stratejik Planlama, Tedarik Yönetimi gibi birçok alanda dijital pazarlamada uzman yönetici kadrosuyla, inovatif, sürdürülebilir büyüme, uçtan uca çözümleriyle markanıza değer katmayı hedefleyen Datafark, 15 yıllık sektör tecrübesiyle geleceğin şirketlerini Dünya sınırlarına kazandırmaya geliyor.
Markalaşma sürecinde trendleri nefes mesafesiyle takip eden Datafark, markanızın tüm ihtiyaçlarını sistematik çalışması ve dinamik, akademik kadrosuyla siz değerli müşterilerine sunar. Sektördeki diğer kuruluşların aksine birlikte kazanmayı gaye edinir.

Amacımız :

Gelecekte ülkemizin bilim ve teknoloji yarışında önemli bir ölçekte yer alabilmesi ve her alanda gelişmiş toplum olabilmesi için gerekli düşünce sisteminin yapılandırılmasında da bilişimin önemi hiç kuşkusuz ki tartışılmaz olacaktır.

Ülkemizin son yıllarda artan bir ivme ile izlediği dışa açılma politikasının da başarılı olabilmesi ve uluslararası rekabetin hâkim olduğu pazarlarda payını arttırabilmesi için, izlenebilir, yönetilebilir ve gelişime açık bir alt yapı gerekmektedir. Bunun yolu da ileri teknoloji yoğun ve daha az emek kullanmaktan geçmektedir.

Bu düşünce ile uzun yıllardır sektörde profesyonel olarak yürüttüğümüz çalışmalarımızda elde ettiğimiz tecrübelerimizi yatırıma dönüştürerek bir kurum olmayı, bu çerçevede çözüm geliştirmeyi ve işletmelere sunmayı