Partner - Datafark

EN İYİ OLMANIZ İÇİN
EN İYİLERLE ÇALIŞIYORUZ

Yola yolu bilenlerle çıkıyoruz !

Yeni nesil CRM çözümlerimizle müşterilerinize temas ettiğiniz tüm süreçlere değer katın. LOGO Entegrasyon ürünleri ile iç-dış sistemler arasında veri entegrasyonu yapmanızı sağlamaktadır.

LOGO ERP Ürünleriyle tam entegre çalışan Dikey Çözümler ile firmanızın ihtiyaçlarına göre yeni fonksiyonlar ekleyerek kullandığınız uygulamayı daha da geliştirebilirsiniz.

Gerçek Zamanlı Görüntülü Çağrı Teknolojisi, Hizmeti ve Çözümleri için En İyi Kaynağınız.

Stratejik Eğitim ve Danışmanlık olarak, hangi sektörde faaliyet gösterirse göstersin tüm firmaların, eğitimli yöneticilere ve uzun ömürlü yaşam hakkına sahip olması gerektiğine inanıyoruz.

İnandığımız bu felsefeyi hayata geçirecek olan vizyonumuz, misyonumuz, stratejik planlarımız ve değerlerimizle birlikte tüm müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Tamamen yerli sermaye ile kurulan ve global bir marka olma yolunda önemli adımlar atan CPM Yazılım, Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) çözümleri ile ülke sanayine ivme ve verimlilik kazandırır. Gıda, perakende, bankacılık, tekstil, endüstriyel üretim, lojistik, danışmanlık, reklamcılık, kimya sanayi, ağır sanayi, mobilya ve montaj sanayi gibi sektörlerde sıklıkla tercih edilen CPM ERP; pratik kullanım yapısı, sade arayüzü ve mevzuata hakimiyeti ile firmaların beğenisini toplamayı başarır.

Kullanımı kolay ve daha derin veri içgörüleri elde etmenize yardımcı olan, self servis ve kurumsal iş zekası (BI) için birleştirilmiş, ölçeklenebilir platformu kullanarak tüm verilere bağlanıp bunları görselleştiriyoruz.