Yönetim & Teknoloji Danışmanlığı - Datafark
Yönetim & Teknoloji Danışmanlığı

Geleceğin Şirketlerini Birlikte İnşa Ediyoruz.

Günümüzün dijital dünyasında işletmelerimizin bu dünyanın kurallarına uygun bir alt yapıya sahip olması için çalışıyoruz.

Yönetim Danışmanlığı

Ülkemizdeki firmaların, yaşam eğrilerinin uzun ömürlü olabilmesi için verdiğimiz hizmetlerin ana felsefesine uygun olarak stratejik planlarımız;

• Faaliyetlerimizde kurumsal bazda yurtiçi/dışı firmalarıyla çözüm ortaklıkları yapmak,
• İddialı ve uluslararası rekabet gücüne sahip olmak,
• Girdiğimiz her sektöre ve sektörün tüm ayrıntılarına odaklanmak,
• Eğitim & Danışmalık hizmeti verdiğimiz sektörlerde markamızın gücünü artırmak,
• Rekabet üstünlüğümüz olan alanlarda büyümemizi sürdürmektir.

Datafark™ markamızın gücü ve ülkemize olan inancımızla birlikte, Eğitim & Danışmanlık alanında iddiamızı sürdürüyoruz. Stratejik hedeflerimize de bu güç ve inançla ulaşacağımızı biliyoruz.

(Enterprise Resource Planning) ERP DANIŞMANLIĞI

“Enterprise Resource Planning” kelimelerinin kısaltması olan ERP‘nin Türkçe karşılığı Kurumsal Kaynak Planlaması’dır. ERP;  kurumların müşteri ilişkileri, satınalma, satış, finans, stok yönetimi, üretim, muhasebe gibi tüm iş süreçlerini bütünleşik bir veri havuzu sistemiyle yönetmesini sağlayan geniş kapsamlı ve modüler yapıya sahip bir yazılım paketidir. Bu yazılım sistemi ile birlikte farklı bölümlerdeki tüm çalışanlar aynı bilgiyi görüntüleyebilir, güncelleyebilir veya onaylayabilir.

Enterprise Resource Planning sistemleri; finansal raporların hızlı ve sağlıklı bir şekilde temin edilmesinden etkili müşteri ve sipariş takibine, stok yönetimi ile sağlanacak verimlilikten, etkin işgücü yönetimine kadar işletmeye sayısız yararlar sağlayabilir.

CPM ERP ürünleri çözüm ortağı olan firmamız, CPM Kurumsal Kaynak Planlaması projelerinde başarıya ulaşmak amacıyla, işletmelere adapte edilmesi eğitim ve uygulama hizmetleri ile işletmenin özel ihtiyaçlarına cevap verebilecek entegre yazılım çözümleri üretilmesi konularında hizmet vermektedir.

3. İş Zekası Danışmanlığı

Günümüzde İş Zekası ve Raporlama sistemleri firmaların işlerini yönetmek için kullandığı en kritik araçlardan biri haline gelmiştir.

Stratejik yönetim yapabilmenin yolu iş planından ve bu iş planını süreki izlemekten geçmektedir. Bunun için de sağlam sistemler üzerine inşa edilmiş İş Zekası çözümleri en doğru araçtır.

Bugün vazgeçilmez hale gelen bir başka konu da Performans Yönetimi’dir. Performans Yönetimini, stratejik planlama ile bütünleşik olarak düşünmek ve buna göre değerlendirmek gerekmektedir. Stratejik plan, iş planı, gerçekleşme ve performans yönetimini tek bir potada eritebilen sistemler için iş zekası yazılımlarının bir çok kaynaktan veri alabilmesi ve bu verileri bilgiye dönüştürme yeteneğine sahip olması gerekmektedir.

CRM Çözümleri

  • Maksimum karlılık için müşteri bilgilerini en önemli yerlerde birleştirin
  • Mevcut müşterilerin verilerini pazarlama stratejisiyle uyumlu hale getirme
  • Satış ekibinizi müşterilerin bilgileriyle güçlendirin ve müşteri beklentilerinizi bekliyoruz

Nakliye Entegrasyonları

  • Kutudan çıkan mevcut nakliyecilerin geniş tabanı ile entegre edin
  • Herhangi bir uygun nakliye şirketi ile özel entegrasyonlar geliştirin
  • Müşteriye izleme bilgileri hakkında tam görünürlük sunun ve göndericilerle veri iletişimini otomatikleştirin