Kâr/Zarar Yönetimi

Kârlılık

Ay sonu geldi hesaplarınızı yaptınız ancak Evde ki Hesap Çarşıya Uymadı. Bu sorunu hepimiz yaşıyoruz değil mi? Her pazaryeri için ayrı komisyon hesaplaması ek maliyetleri gözden kaçırmamız sonucu kar edecekken ayı zararla kapattığımıza şahit oluyoruz. Problemler her ticarette mevcuttur önemli olan doğru çözümü bulmaktır.

Datafark olarak sizlere panelimizde sunduğumuz kârlılık analizi  bölümümüzde bu sorunu çözüme ulaştırıyoruz. Tüm güncellemeleri takip ederek işleme dahil ettiğimiz komisyon gideri, kargo gideri, hizmet bedeli ve sair giderleri ürün satış fiyatınızdan düşerek size kalan rakamı söylüyoruz. Hatta stok kartına alış fiyatınızı ve hesaba dahil edilmesini istediğiniz extra maliyet gider tutarını da eklemişseniz net sonuca en yakın haliyle kalan tutarı söylüyoruz. Bu sayede kar mı ediyoruz? Zarar mı? Günün sonunda bize kalan tutar ne oluyor? Sorularına an be an cevap verebiliyoruz .

Datafark panelimizin sizlere sunduğu karlılık farkını keşfetmek için hemen Ücretsiz Denemeye başlayabilirsiniz.

Alışveriş sepeti

Giriş yap

Henüz hesap yok mu?

Web sitemizdeki deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Bu web sitesine göz atarak, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Aradığınız ürünleri görmek için yazmaya başlayın.
Ana Sayfa
Dükkan
Size nasıl yardımcı olabiliriz?