Satınalma Yönetimi

Satın alma modülü işlevleri arasında satın alma teklifi, satın alma siparişi, satın alma irsaliyesi, satın alma faturası, gelen faturalar ve MRP bulunmaktadır. Bu modül sayesinde; temel paydaşlarınızdan olan tedarikçileriniz ile olan iletişiminizde esas olan belgeleri düzenleyebilir, gelen belgeleri sisteme işleyerek; akışı takip edebilirsiniz. Satın alma teklifi hazırlayabilirsiniz.

Satın alma teklifi

Satın almak istediğiniz, ürün hizmet listesine ait fiyat teklifleri için hazırlayacağımız bu belgede; belge hazırlayandan, teklifin geçerlilik süresine kadar bir çok detaya yer verebilirsiniz. Ayrıca sisteminizde o anda yer olmayan ürünler için stok kartı açmada, tanımsız ürün ekle işlevini kullanabilirsiniz.

Satın alma sipariş

Uygun gördüğünüz teklifin durumunu değiştirecek “sipariş” olarak görüntüleyebilirsiniz. yada teklif aşamasını geçerek sipariş oluşturabilirsiniz.

Satın alma irsaliye – fatura – gelen fatura

Siparişin sevki için oluşturulan irsaliyeyi kayıtlarınıza işleyebilir. Akabinde faturanızı kayıt altına alabilirsiniz. Gelen faturalar için de aynı işlevler geçerlidir.

Satın alma MRP

MRP ile satın alma adetleri ile tedarikçi bilgilerinize ve fiyat bilgilerinize erişebilirsiniz.

Size sunulan bu bilgileri gelişen satış – sipariş parametreleriniz ve istatistikler ışığında hazırlanıp analiz edilmiş olacaktır.

Alışveriş sepeti

Giriş yap

Henüz hesap yok mu?

Web sitemizdeki deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Bu web sitesine göz atarak, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Aradığınız ürünleri görmek için yazmaya başlayın.
Ana Sayfa
Dükkan
Size nasıl yardımcı olabiliriz?